Vykročte správně

NAŠI STUDENTI SE DOSTÁVAJÍ NA TY NEJPRESTIŽNĚJŠÍ UNIVERZITY - STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH!

 Bilingvní osmileté gymnázium PORG Ostrava je nezisková střední škola situovaná v Ostravě ve Vítkovicích. I přes krátkou historii dosahují studenti školy pravidelně vynikajících výsledků při srovnávacích měřeních SCIO.
Prestiž a vysoká úroveň vzdělávání je zajištěna individualizací a snahou pracovat se studenty v menších skupinkách. Tento přístup umožňuje objevit ve studentech jejich silné stránky a dále na nich pracovat tak, aby každý student získal maximum studiem na víceletém gymnáziu PORG.
VÍCE O ŠKOLE

 

 Připravili jsme pro vás sadu vzorových otázek, abyste si mohli v klidu a teple domova vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto a nemuseli se ničeho bát, až dojde na lámání chleba. K testovým otázkám se dostanete kliknutím na tlačítko níže. Opakování je matka moudrosti a proto jsme pro vás připravili i přípravný program. Pravidelně od nás budete dostávat email se zadáním, abychom vás udrželi ve střehu. Neváhejte a napiště si o další materiály k přípravě. 
 CHCI SE ZAČÍT PŘIPRAVOVAT  CHCI SE PŘIPRAVOVAT PRŮBĚŽNĚ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ | 30.11.2017 - NAVŠTIVTE NÁS OSOBNĚ A ZJISTĚTE, CO DĚLÁME JINAK!

den otevřených dveří

 

PRAVIDELNÁ PŘÍPRAVA NA PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA GYMNÁZIUM

Štěstí odjakživa přeje připraveným a proto jsme pro vás připravili program, který vás udrží během několika následujících měsíců ve formě. Pravidelně Vám budeme zasílat vzorové otázky ke zkouškám na gymázium. První obdržíte po přihlášení se k jejich odběru. Další budou následovat s pozvánkou na dny otevřených dveří, na přípravné kurzy i na přijímačky na načisto. Kromě nové sady testů obdržíte i výsledky předcházejícího kola. Spam nesnášíme stejně jako vy, takže po příjmacích zkouškách už vaši emailovou schránku žádnými dalšími emaily zatěžovat nebudeme. Pro přihlášení do naší domácí přípravky vyplňte formulář.
ODESLAT

přípravné kurzy