fbpx
Nový PORG Praha
En
Tým Porgu

Cohen Pavla

Třídní učitelka

Vzdělání

Univerzita Karlova, Praha, Pedagogická fakulta, obor Učitelství pro 1. st. ZŠ (specializace HV, AJ, FJ, dramatická výchova) – Mgr.
Univerzita Karlova Praha, Předškolní pedagogika – Mgr.

Další vzdělávací aktivity:
Logopedický asistent – kurz logopedické prevence
Začít spolu – Step by step – Letní škola
Tvořivá matematika – letní kurz
Jazykové zkoušky FCE (AJ) a DELF (FJ)
Čtením a psaním ke kritickému myšlení – základní kurz

Praxe

Pavla po studiu učitelství pro první stupeň na UK pracovala ve svém oboru nejprve osm let v Praze, poté několik let jako první vyslaná česká učitelka v Evropské škole v Bruselu. Zde potkala svého budoucího holandského manžela. V rámci rodičovské dovolené se pak vrátila zpět do Prahy, kde vystudovala předškolní pedagogiku. Později krátce učila v české sekci MŠ v Evropské škole v Lucemburku a žila s rodinou několik let opět v Belgii. Po návratu do ČR se krátce věnovala výuce houslí, dále učila rok a půl na mezinárodní škole u Prahy, aby pak věnovala čas intenzivní péči o rodinu. Nyní se ráda vrací ke svému původnímu oboru a obohatí tým Nového Porgu na prvním stupni ZŠ.

Zájmy

Pavla ráda žije a pracuje v mezinárodním prostředí. Jako nejstarší ze čtyř sourozenců se vždy přirozeně starala o děti a tomuto směru zůstává věrná osobně i profesně. Se svými dvěma dětmi a manželem ráda objevuje krásy přírody u nás i v zahraničí. Je též aktivní muzikantkou – hraje na housle, doprovází na kytaru, piano. Věnovala se českému folkloru a v zahraničí se spolupodílela na fungování česko-slovensko-lucemburského souboru Melimelo. Věnuje se též výrazovému tanci.