Kalendář akcí

9 duben

Easter Bunny

CANCELLED

Our kindergarten will start Easter egg hunt in the morning on Monday 13th April. The children then exchange these eggs for a sweet reward. Children can enjoy a lot of fun during eggs - hunting and they can celebrate the Easter coming together. Happy Easter

11 duben

Zápis do 1. třídy PORG Ostrava

Máte doma zvídavého předškoláka? Přiveďte ho na zápis do 1. třídy Základní školy PORG Ostrava. Zápis proběhne ve dnech 11.- 12. dubna 2020 a my budeme našim předškolákům držet palce. Dny v mateřské škole se dětem budou pomalu krátit a čeká je otevření bran do nového dobrodružství. 

1 květen

Exkurze u hasičů

Datum bude s předstihem upřesněno.

Ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje jsme pro děti připravili preventivní program. Děti si budou moci prohlédnout hasičské vozy a další hasičskou techniku. Budou seznámeny s prací hasičů, jejich vybavením a postupu při zásahu. O tom, že právě hasiči jsou pro děti velikým lákadlem, není pochyb. Těšíme se tak na rozzářené úsměvy dětí, které hasičské prostředí umí hravě vykouzlit!

1 květen

Knighthood ceremony!

Exact date to be confirmed

A sad and at the same time happy moment when we officially celebrate the children who will be leaving us to go the first class in the next year. During the Knighthood ceremony, the pupils will showcase their ability and readiness for the first year in primary school while their teachers and parents watch proudly.

1 červen

Exkurze ve Světě techniky

Za zábavou i poznáním se s dětmi vydáme v měsíci červnu. Navštívíme nedaleký Svět techniky Ostrava v Dolních Vítkovicích. Děti zde mají možnost navštívit edukační expozice nebo či se aktivně podílet na některém ze vzdělávacích programů. Těšíme se, čím se obohatíme tentokráte, protože to vždy opravdu stojí za to!

1 červen

Children’s Day

What would the world be without our beautiful little children? In our school we take the time to honor and show appreciation to the kids by having a fun-filled day with different activities, and ensuring that they know how much they are loved and valued.

18 červen

Summer Party

Už nyní Vás zveme na tradiční Summer party, která se tentokráte bude konat již 18.června. Jako vždy nás čekají krásná vystoupení jak dětí mateřské školy, tak i žáků základní školy. Společně přivítáme léto a s ním i blížící se letní prázdniny a dobu dovolených. Přijďte se podívat a podpořit naše nejmenší. Těšíme se na setkání s Vámi.