Kalendář akcí

16 únor

PORGovské vepřové hody

Srdečně zveme všechny milovníky zabijačkových dobrot na naše tradiční PORGovské vepřové hody.

Těšíme se na Vás!

18 březen

Divadlo loutek Ostrava

Dne 18. března se sdětmi vydáme do divala na představení s názvem "JAK ŠLO VEJCE NA VANDR" Jevištní verze jednoduché lidové pohádky, jejímž hlavním hrdinou je Vejce. Nebaví jej jen tak nečinně čekat, až se vylíhne. Ležet v ošatce a spát, to je přece nuda. Vejce je temperamentní, hravé a zvídavé, ale poslušní bratříčkové si s ním hrát nechtějí a maminka Kvočna jenom hubuje. Proto se Vejce rozhodne, že vyrazí do světa na vandr. Těší se, že tam zažije velké dobrodružství...

22 březen

Den o bezpečnosti a práci policie

Na 22. března jsme pro děti ve spolupráci s policií  ČR připravili preventivní program. Děti budou poučeny o bezpečnosti v dopravním provozu. Díky hrám a účasti na přímých ukázkách policistů se ocitnou v obtížných situacích, na které budou muset reagovat a získají tak nové kompetence k řešení problémů.

1 duben

Den Země

Duben 2019 - konkrétní datum bude s předstihem upřesněno.

Mezinárodní Den Země se každoročně koná 22. dubna. Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti. V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek upozorňující na dopady ničení životního prostředí.  I my se budeme snažit dětem přiblížit téma ekologie a uspořádáme na její podporu hromadný sběr starého papíru.

1 květen

Family Day

Exact date to be confirmed.

Little Fish class will celebrates Family Day in May. Various activities are organized for the tiny tots to realize and perceive the value of family in their life.

1 červen

Knighthood

Exact date to be confirmed.

The transition from Kindergarten to primary school marks a very important step in a child's life. It is appropriate to celebrate this moment with an event that will be as memorable as the rest of the year. Every year PORG's kindergarten runs Knighthood, which shows the skills acquired in English by students throughout the year. 

It enables the students to recognize that the family provides a sense of belonging and a unique identity to them. It also creates a special emotional feeling in the students about their family. All of you are welcome to celebrate this special day with us.

6 červen

Usborne Book Fair

Dne 6. června opět proběhne v aule našeho gymnázia celodenní akce USBORNE BOOK FAIR, která se minulý rok těšila velikému úspěchu. Co se bude dít? Děti si během celého dne v rámci Workshopů prožijí s Ms. Zöe krásné chvíle v obklopení velkého množství anglických knih s krásnými ilustracemi a rozličnými tématy. A rodiče? Ti jsou v průběhu celého dne ve škole vítáni. Mohou si knihy nejen prohlédnout, ale také zakoupit! Skvělý tip na prima dárek? To bezesporu je, přijďte se přsvědčit sami. Zakoupením knih nejen potěšíte své děti, ale podpoříte také naší školu, která tak získá knihy pro zkvalitnění výuky anglického jazyka.

26 červen

Summer Party

As the end of the school year approaches, we will be celebrating our hard work and achievements with a summer party and performances by the children.

The event will be opened by the head of PORG and feature performances by the different classes and after school clubs from the Bilingual Primary School, International Primary School, Bilingual Kindergarden and the International Kindergarden - it promises to be a rich and varied program indeed!

As well as the performances, there will be refreshments and workshops for the children. We hope you can join us as we let our hair down and prepare for our summer holidays.