Aktuality

Výsledky přijímacího řízení - PORG Ostrava

Výsledky přijímacího řízení do primy školního roku 2022/2023 osmiletého gymnázia PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., územní pracoviště PORG Ostrava.

První ostravská studentka PORGu na Princetonu

Fantastickou nabídku z Princetonu obdržela naše letošní studentka oktávy. S takovouto nabídkou v kapse bude již maturita hračkou 🙂.

Moc gratulujeme a držíme palce v dalším studiu.

Přání

Krásné vánoční svátky a do nového roku jen to nejlepší přeje tým pedagogů PORG Ostrava!!!

DOD

Den otevřených dveří, přípravné kurzy a přijímačky nanečisto

Nejbližší den otevřených dveří na gymnáziu PORG Ostrava se ve školním roce 2021/2022 koná ve čtvrtek 25. listopadu 2021 od 17:00. Prosíme o registraci ve fromuláři. Na stejném místě se můžete registrovat i na přípravné kurzy a přijímačky nanečisto.

Individuální návštěvy jsou možné po předchozí telefonické domluvě.

Slavnostní zahájení školního roku 2021/22

Každoročně zahajujeme školní rok slavnostně, letos však bylo 1. září na naší škole slavnostnější. Důvodem bylo 10. výročí otevření PORGu v Ostravě.

Počasí nám sice nepřálo, přesto si především prvňáčci odnesou určitě hezkou vzpomínku na svůj první školní den.

Na pódiu se s proslovy vystřídala ředitelka PORGu Ostrava Barbora Jahodová s ředitelkou společnosti PORG Dagmar Dluhošovou, promluvil také spoluzakladatel školy a předseda správní rady pan Martin Roman.

Ke slavnostní atmosféře přispěla i pěvecká vystoupení naší nové kolegyně Johany Černohorské.Všem žákům a studentům přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku!

Virtuální den otevřených dveří

Krátký film o škole

Prezentace školy

Basketbal na PORGu

Basketbal na PORGu - přijďte se zaregistrovat a pak pravidelně hrát :)

Logická olympiáda – registrace

Studenti PORGu Ostrava se v měsíci září 2020 mohou registrovat do soutěže Logická olympiáda pořádané Mensou ČR, která je určena všem žákům mateřských a základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol. Základní kolo pro jednotlivé kategorie se bude řešit v říjnu 2020 online. O úspěchu studentů rozhodne zejména logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku. V loňském roce se soutěže zúčastnilo rekordních 71 208 soutěžících z 3 249 škol z celé ČR, mezi nimi soutěžilo 35 porgovských studentů. Podaří se PORGu Ostrava letos toto číslo překonat?Podrobné informace o soutěži, způsobu registrace a harmonogramu soutěže naleznete na www.logickaolympiada.cz

načíst další