Kalendář akcí

16 únor

Zabijačka

Přijďte k nám ochutnat tradiční zabijačkové výrobky a příjemně se pobavit J

Těší se na Vás kolektiv pedagogů PORG Ostrava

18 únor

Lyžařský kurz 2019

V termínu 18. 2. – 22. 2. absolvují studenti tercie a kvarty lyžařský kurz pod vedením našich učitelů v čele s panem Chrapkem. Náplní bude výuka na lyžích, snowboardu i běžecké lyžování.

28 únor

Souhvězdí PORG

Ve vzdělávací soustavě České republiky tvoří školy nesoucí název PORG opravdu nepřehlédnutelné a výrazně zářící souhvězdí, neboť jeho absolventi studují rozmanité obory na nejvýznamnějších českých vysokých školách a na nejprestižnějších zahraničních univerzitách. Proto jsme nazvali výstavu výtvarných prací studentů ostravského PORGu stejným metaforickým názvem. V kopřivnickém Muzeu Fojtství uvidí návštěvníci kresby a koláže od mladších studentů z primy, sekundy a tercie. Od starších studentů z kvarty a kvinty to budou rozličné cykly fotografií a také obrazy na různá témata, zadávána k závěrečným klauzurním přehlídkám Zajímavá a pestrá výstava bude v kopřivnickém muzeu k vidění od 28. února 2019 do 14. dubna 2019. Více informací najdete na www.porg.cz.

3 březen

Divadelní představení

Zveme studenty, rodiče a přátele školy PORG na úspěšné představení Mein Kampf (Můj boj), které se koná v neděli 3. března v 19:00 hod v Myronově divadle.

Vstupenky se započítanou slevou činí 185 korun.

email: adamek(zavináč)porg.cz

3 srpen

Mimoní olympijské hry 2019

Zimní za námi, letní olympijské hry před námi, to znamená, že ty v roce 2019 jsou úplně mimo. Přesto předpokládáme fantastické sportovní výkony, dechberoucí ceremoniály, vášeň v soutěžích, adrenalin na vodě i mimo ni, oduševnělé večerní hrátky a hlavně nezapomenutelný týden v rakouském Kolbnitzu na letním vodáckém táboře. Od 3. do 10. srpna 2019 vyrazí plný autobus porgovských studentů a žáků za zážitky, které jsou neopakovatelné, nezapomenutelné, mnohdy i neuvěřitelné. Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, nemůže se dočkat.

A nepříjemná zpráva nakonec - máme plno!