Okresní kolo OVOV

Ve středu 3.dubna proběhlo okresní kolo soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), které se konalo na ZŠ Dvorského v Ostravě - Bělském lese.V soutěži jednotlivců naši školu úspěšně reprezentoval Matěj Lukasík, který zvítězil ve své věkové kategorii, Šimon Palička se umístil na 2.místě, Vojtěch Panáč, Vojtěch Kobierski a Eliška Macháčková obsadili pěkná 3.místa.V soutěži družstev ve složení Magdalena Navrátilová, Ema Řehová, Eliška Macháčková, Adéla Chrapková, Vojtěch Kobierski, Matěj Lukasík, Šimon Palička a Martin Sládeček jsme se umístili na 3.místě v konkurenci deseti škol.Do krajského kola, které se uskuteční dne 3.6. na Atletickém stadionu TJ Slezanu Opava postupují studenti Matěj Lukasík a Šimon Palička.
Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci školy a předvedené výkony.