Kalendář akcí

25 únor

Školní kolo recitační soutěže

Máš sytý hlas? Líbí se ti básničky? Umíš recitovat? Tak to se určitě probojuješ z třídního kola recitace až do toho školního.

27 únor

Usborne Bookfair

Už šest let po sobě jsme měli možnost našim rodičům, studentům i dětem nabídnout v rámci akce Usborne Bookfair  obrovské množství anglických knih k zakoupení. Ani letos tomu nebude jinak! Bookfair proběhne jako první vánek přicházejícího března - měsíce knihy, a to ve čtvrtek dne 27. února. Tentokráte však pozor, akce bude se změnou! Vedle velkého množství knih nakladatelství Usborne budete mít možnost zhlédnout a zakoupit si anglické knihy i dalších nakladatelství! Akce bude probíhat jako vždy v průběhu celého dne. Chybět nebudou vedle samotného prodeje knih ani oblíbené dopolední workshopy, kde si naši žáci budou mít možnost poslechnout předčítání a pohovořit si se samotnou organizátorkou – Zoë Vobořilovou. Všichni jste vítáni!

5 březen

SPELLING BEE

Stejně jako předešlé čtyři roky se i letos uskuteční v rámci výuky anglického jazyka soutěž Spelling Bee pro žáky 2. a 3. třídy základní školy. Tentokráte se souboj o krále „spellingu“ uskuteční ve čtvrtek dne 5. března. A jak to celé dopadne? V rámci 2. třídy nás čekají nováčci. Ale co 3. třída? Obhájí své zlato vítěz minulého ročníku, nebo budeme mít nového favorita? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat. KK

25 květen

Školy v přírodě

Školy v přírodě se jako každý rok na základce uskuteční poslední květnový týden, tzn. v termínu 25.5. - 29.5.2020. Všechny  třídy se rozjedou do lesů a luk, aby společně prožili nejoblíbenější týden v roce. 

18 červen

Letní slavnost

Když se začne nacvičovat na letní slavnost, je jasné, že prázdniny budou cobydup. Letošní páťáci se na ní důstojně rozloučí se základní školou, ve stáncích zavoní dobroty a na pódiu se bude střídat jedno lepší vystoupení za druhým. Takové jsou letní slavnosti na PORG Ostrava vždycky. Výjimkou jistě nebude ani ta letošní s tématem Evropy. Přijďte se podívat.