Kalendář akcí

26 duben

Sběr papíru

Našim studentům, žákům i dětem mateřské školy se snažíme vštěpovat důležitost ochrany našeho prostředí. O to více se to nabízí v rámci Dne Země. Letos se naše mateřská škola rozhodla v rámci projektu Dne Země uspořádat celoškolní sběr papíru a my bychom Vás tímto chtěli vyzvat k Vaší aktivní účasti! Co pro to můžete udělat? Přineste jakýkoli papír, vyřazené knihy, kartony ad. buď v průběhu měsíce března či dubna na sběrná místa nebo pak přímo ve dnech 25. a 26. dubna do kontejneru, který bude umístěn v areálu školy. SAVE PAPER SAVE TREE J. KK

13 květen

Kouzlo zrcadlení 13.5. v DOV

Pokud existuje nějaký fenomén, který dokáže propojit matematiku, fyziku, biologii, psychologii, umění i humanitní obory navzájem, pak je jím nepochybně souměrnost. Nenajdeme mnoho věcí kolem sebe, které by nebyly souměrné. V průběhu vzdělávacího programu čtvrťáci pochopí (snad) princip osové souměrnosti formou hry s využitím zrcátek, obrázků i vlastního těla. MČ

27 květen

Jarní školy v přírodě 2019

Ve dnech od 24. do 31. května se rozjedou všechny třídy naší ZŠ do školy v přírodě. Na děti čeká bohatý program, spousta dobrodružství a mnoho nezapomenutelných zážitků se svými spolužáky, učiteli a vychovateli.

1. třída

2. třída

3. třída

4. třída

5. třída

PORG golf mini
1 červen

PORG GOLF CHAMPIONSHIP MINI

Vážení žáci, vážení studenti, vážení rodiče, dovolujeme si vás pozvat na již 6. ročník golfového turnaje, který se uskuteční v sobotu 1. 6. 2019 v areálu dýšinského golfového hřiště.

26 červen

LETNÍ SPORTOVNÍ SLAVNOST

Zveme Vás na tradiční letní slavnost, kterou i tento rok bude organizovat 5. ročník. V tomto roce se ponese v duchu sportování, proto si nezapomeňte oprášit svůj sportovní outfit. Bude připraven bohatý program, zdravé občerstvení a různé soutěže pro děti i dospělé. Zapište si proto do kalendáře, že 26. 6. 2019 se bude konat LETNÍ SPORTOVNÍ SLAVNOST.

3 srpen

Mimoní olympijské hry 2019

Zimní za námi, letní olympijské hry před námi, to znamená, že ty v roce 2019 jsou úplně mimo. Přesto předpokládáme fantastické sportovní výkony, dechberoucí ceremoniály, vášeň v soutěžích, adrenalin na vodě i mimo ni, oduševnělé večerní hrátky a hlavně nezapomenutelný týden v rakouském Kolbnitzu na letním vodáckém táboře.

Od 3. do 10. srpna 2019 vyrazí plný autobus porgovských studentů a žáků za zážitky, které jsou neopakovatelné, nezapomenutelné, mnohdy i neuvěřitelné. Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, nemůže se dočkat. A nepříjemná zpráva nakonec - máme plno!