Kalendář akcí

19 prosinec

Jdeme do kina

To čekání na Ježíška je tak dlouhé, kdo to má vydržet? Ve škole být pozorný a myslet na vyjmenovaná slova a velkou násobilku? To přece po nás nemůžete chtít - volají jednohlasně všechny třídy na základce. A protože vánoční čas by měl být pohodový, dáme kino. Grinch je přesně to, co nám zpříjemní chvíle do Vánoc.

20 prosinec

Štědrý den malého Jakuba

Žáci páté třídy navštíví ve čtvrtek 20. prosince inscenaci Štědrý den malého Jakuba v Divadle loutek.

Malý Jakub jde na Štědrý den s tatínkem koupit vánoční stromeček, ale cestou se mu ztratí. Osamocen v samém srdci Prahy pak prožije neuvěřitelná dobrodružství. Každé z nich má jiskřivý punc svátečního dne, v němž se dějí zázraky. 

3 srpen

Mimoní olympijské hry 2019

Zimní za námi, letní olympijské hry před námi, to znamená, že ty v roce 2019 jsou úplně mimo. Přesto předpokládáme fantastické sportovní výkony, dechberoucí ceremoniály, vášeň v soutěžích, adrenalin na vodě i mimo ni, oduševnělé večerní hrátky a hlavně nezapomenutelný týden v rakouském Kolbnitzu na letním vodáckém táboře.

Od 3. do 10. srpna 2019 vyrazí plný autobus porgovských studentů a žáků za zážitky, které jsou neopakovatelné, nezapomenutelné, mnohdy i neuvěřitelné. Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, nemůže se dočkat. A nepříjemná zpráva nakonec - máme plno!