Kalendář akcí

16 únor

PORGovské vepřové hody

Srdečně zveme všechny milovníky zabijačkových dobrot na naše tradiční PORGovské vepřové hody.

Těší se na Vás!

28 únor

Recitační soutěž

TROCHA POEZIE NIKOHO NEZABIJE! 28. 2. 2019 proběhne školní kolo recitační soutěže žáků 1. – 5. ročníků. Všichni postupující soutěžící z třídních kol se utkají v 14:00 v učebně 5. třídy. Porota složená z třídních učitelů bude pečlivě vybírat postupující do městského kola. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí.

20 březen

PORGovský hlásek 2019

I v letošním roce se naši malí zpěváci ze základní školy předvedou se svými písněmi v naší tradiční jarní pěvecké soutěži PORGovský hlásek, která se uskuteční 20. března 2019 od 14:00 v hudebně školy.

22 březen

Matematický klokan

Matematický klokan patří mezi naše oblíbené jarní soutěže. I v letošním školním roce se naši žáci pustí do řešení nových příkladů, které klokan přinese v pátek 22. března.

23 březen

DNA - DAY OF NONSTOP ACTIVITIES

Come and enjoy our workshops and see the difference for yourself while you immerse yourself in your new adventure!

Children devided into groups will enjoy all kind of activities such as Science, Arts and Crafts, English Drama and other fun projects.

All kids ageg 3-10 are welcome.

23/03/2019

9:00 A.M. – 12:00 P.M.

DNA is free of charge.

Reserve your space by 11/03/2019

We will prepare the program according to signed kids. You will get more info by e-mail soon.

26 březen

POETRY RECITAL

Tuesday 26rd March 2019

The International Primary School proudly presents the 2019 Poetry recital.

Our children will be working hard to learn and present poetry, from the youngest to the oldest. They will be competing for 1st, 2nd and 3rd prizes judges on their use of expression, fluency, gesture and all-round enthusiasm.

There are two competitions running in our school - Years 1 and 2 and Years 3, 4 and 5. Who will be our top poet this time...?

27 květen

Jarní školy v přírodě 2019

Ve dnech od 24. do 31. května se rozjedou všechny třídy naší ZŠ do školy v přírodě. Na děti čeká bohatý program, spousta dobrodružství a mnoho nezapomenutelných zážitků se svými spolužáky, učiteli a vychovateli.

26 červen

LETNÍ SPORTOVNÍ SLAVNOST

Zveme Vás na tradiční letní slavnost, kterou i tento rok bude organizovat 5. ročník. V tomto roce se ponese v duchu sportování, proto si nezapomeňte oprášit svůj sportovní outfit. Bude připraven bohatý program, zdravé občerstvení a různé soutěže pro děti i dospělé. Zapište si proto do kalendáře, že 26. 6. 2019 se bude konat LETNÍ SPORTOVNÍ SLAVNOST.

3 srpen

Mimoní olympijské hry 2019

Zimní za námi, letní olympijské hry před námi, to znamená, že ty v roce 2019 jsou úplně mimo. Přesto předpokládáme fantastické sportovní výkony, dechberoucí ceremoniály, vášeň v soutěžích, adrenalin na vodě i mimo ni, oduševnělé večerní hrátky a hlavně nezapomenutelný týden v rakouském Kolbnitzu na letním vodáckém táboře.

Od 3. do 10. srpna 2019 vyrazí plný autobus porgovských studentů a žáků za zážitky, které jsou neopakovatelné, nezapomenutelné, mnohdy i neuvěřitelné. Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, nemůže se dočkat. A nepříjemná zpráva nakonec - máme plno!