Práce & Projekty

Science fair

ŘEDITEL/KA ŠKOLY - PORG Ostrava

PORG Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele/ky školy. Orientujete se ve školské problematice a máte chuť se podílet na modernizaci českého školství? Jste rád/a v centru dění, máte nápady, odvahu je realizovat a schopnost nadchnout pro ně ostatní? Umíte vytvářet příjemné prostředí a budovat pozitivní vztahy? Na nic nečekejte a ozvěte se nám, máme pro Vás unikátní příležitost. 

Číst dál...

IB laboratory

IB ECONOMICS TEACHER - Nový PORG Krč

Nový PORG in Prague seeks a positive, experienced, energetic and realiable teacher to join school team in August 2020. Vacancy is designed as teaching of IB DP Economics (both SL and HL). The school is seeking a person able to create a good balance of academic rigour, engagement, practical and theoretical work. 

IB DP Economics Teacher (part time 0,3 - 0,5) for Nový PORG

Číst dál...

Science fair

UČITEL/KA FYZIKY - PORG Libeň

Pro osmileté gymnázium PORG se sídlem v Praze-Libni aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici učitel/ka fyziky (lze částečný i plný úvazek). Pokud máte zkušenost s výukou fyziky, vyhovuje Vám učit ve vyšších ročnících a preferujete menší, ale akademicky náročnou školu, ozvěte se nám. Možná jste náš člověk.

Číst dál...

Asistentka

UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠ PORG OSTRAVA

Učíte rádi? Umíte upoutat pozornost dětí a získat je pro svět znalostí? Umíte pracovat v týmu a sdílet zkušenosti s kolegy? Jestliže jsou Vaše odpovědi ano, potom neváhejte a ozvěte se nám, hledáme právě Vás!

Číst dál...

we are hiring

Kontakt

Human Resources Zuzana Urbánková e-mail HR(zavináč)porg.cz telefon +420 778 405 949

Projekt ŠABLONY II SŠ PORG

je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_066/0016879 je zaměřen na personální podporu, společné vzdělávání žáků, podporu extrakurikulárních aktivit a aktivity rozvíjející ICT.

Projekt ŠABLONY II ZŠ PORG

je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0016162 je zaměřen na personální podporu a podporu extrakurikulárních aktivit.