Kalendář akcí

25 duben

Posedlost Na zábradlí

V dubnu se studenti ze semináře LiDi vypraví na Posedlost do divadla Na zábradlí.

Z anotace DNZ:

Po inscenacích o smrti (Požitkáři) a o divadle a hercích (Hamleti) vytvořil autorským tým inscenaci o lásce a jejích různých podobách. Nahlížíme do soukromí několika postav, které se vášnivě potkávají či míjejí, marně hledají štěstí ve vztahu nebo v samotě, a tak pořád dokola. Pravděpodobné situace a uvěřitelné příběhy doplňují fantazijní výjevy a komentáře, humorné scény zase hororové výjevy. Drobné příběhy tohoto několikapatrového domu se volně proplétají, sousedé se střídají a stěny jsou svědky domácích dramat.

29 duben

Aprílový divadelní klub

Novoporgánský divadelní klub nabízí v dubnu představení Pan Hus divadla Aqualung. Vstupenky k dostání u Jitky Reischigové ve sborovně C.

12 květen

Élektra v Dlouhé

Velmi zdařilou inscenaci Sofoklovy Élektry v Divadle v Dlouhé máte možnost zhlédnout v rámci semináře LiDi (Literatura! Divadlo!) nebo můžete využít nabídku divadelního klubu Jitky Reischigové. Zájemci o představení, neváhejte, vstupenky na 12. května poptávejte ve sborovně C.

PORG golf
1 červen

PORG GOLF CHAMPIONSHIP

Vážení žáci, vážení studenti, vážení rodice, dovolujeme si vás pozvat na již 10. ročník golfového turnaje, který se uskuteční v sobotu dne 1. 6. 2019 v areálu dýšinského golfového hřiště.

25 červen

Porgiáda 2019

Atletický sportovní svátek všech tří PORGů (Libeň, Krč, Ostrava), tentokrát opět v červnu a zpět v Praze.

27 červen

Květinová slavnost 2019

Školní rok zakončíme s letošními terciány a jejich rodiči slavnostně a květinově.