Kalendář akcí

25 červen

Závěrečná expedice programu DofE

Na konci června (od 25. do 28. 6.) se devět našich studentů vydá na expedici, která je součástí programu DofE (Mezinárodní cena vévody z Edinburghu). Pod vedením profesora Daniela Tarase zamíří studenti na Šumavu, kde během čtyř dnů zdolají téměř osmdesátikilometrovou trasu z Železné Rudy až do Horní Vltavice. Přespávat budou ve stanech na nouzových nocovištích, během dne se zaměří na poznávání místní flóry. Přejeme dobré počasí a hodně zážitků!

30 červen

Výzva tělocvikářů 2020

Tělocvikáři Nového PORGu vyzývají všechny sportovkyně a sportovce, aby se zapojili do sportovní výzvy 2020! Vybrali pro vás deset sportovních disciplín, které se dají provozovat v parku, na zahradě i doma. Nejlepší sportovci v jednotlivých distiplínách budou náležitě oceněni a čeká nás také velké podzimní superfinále ve škole.

Disciplíny, ze kterých můžete vybírat: Výzva tělocvikářů 2020

Přihlášení, průběh a pravidla souboje: Výsledky posílejte přes jednoduchý DOTAZNÍK. Dle vaší aktivity a počtu zapojených sportovců budou průběžné výsledky zveřejňovány v nově založeném týmu "NP_Výzva tělocvikářů_2020". Do něj se připojíte přímo v Microsoft Teams po zadání kódu: ouncmm2. Budeme také rádi, pokud zde najdeme vaše vtipné komentáře, fotky, videa a zpětnou vazbu z plnění výzvy - jako sportovci samozřejmě očekáváme vše v rámci FAIR-PLAY!