PORG Basket ve Španělsku

Ve dnech od 22. 4. do 27. 4. se naši basketbalisté z týmů U15 a U17 účastnili basketbalového turnaje Globasket ve španělském městečku Lloret de Mar. Na turnaji se potkávají týmy ze všech koutů světa, je tedy zajímavé srovnávat různé herní styly a taktiky. Náš tým si veze z turnaje skvělé druhé místo! Nestačili jsme pouze na borce z Finska, kteří vynikali nejen fyzickou převahou, ale i přesnou střelbou.

Velkým sportovním zážitkem byl pro naše hráče výlet do Barcelony spojený s návštěvou zápasu basketbalové euroligy mezi Barcelonou a týmem z Istanbulu o účast ve Final four. Atmosféra byla báječná.

Minulý rok jsme vezli jeden tým, letos už dva, tak pevně doufáme, že se nadále budou řady účastníků zahraničních turnajů rozrůstat. Již teď se těšíme na další ročník! 

Podívejte se na video z turnaje.

IMG 20190427 102247

IMG 20190426 153552