Přihláška

PORG nabízí možnost přestoupit do dvouletého International Baccalaureate Diploma programu i externím zájemcům. Do tohoto prestižního a náročného dvouletého programu přijmeme omezený počet studentů.

Pro přijetí je nutná velmi vysoká úroveň anglického jazyka (na úrovni C1-C2 dle CEFR) a výborné dosavadní akademické výsledky. Roční školné pro IB studium činí 254 410 Kč a v Praze patří k nejnižším ze škol s podobným programem. Školné zahrnuje veškeré učební pomůcky, učebnice.

Přijímací řízení se bude konat 17. března 2022 nebo 13. května 2022 a bude se skládat z angličtiny, češtiny, matematiky, 2. cizího jazyka a pohovoru s IB koordinátorem a vedením školy. Registrujte se níže.

Registrace

Šikovní studenti z dnešní sexty nebo druhého ročníku čtyřletého gymnázia mohou kontaktovat přímo i Barboru Pavelkovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 923 715.

IB maturita 2021 01

Ubytování během studia

Pro mimopražské studenty IB programu nabízíme novinku. Pomůžeme jim se zajištěním ubytování a ve spolupráci s našimi partnery budeme nabízet i vlastní. Očekávat můžete dva druhy ubytování internátního typu a jedno ubytování vyšší kvality. Zažijte IB studium v Praze, vyzkoušejte si studentský život a odrazte se k dalšímu vzdělávání na zahraniční vysoké škole.

Virtuální den otevřených dveří

Podívejte se na ukázky, jak to u nás vypadá na online hodinách.

Virtální DOD