Aktuality

Porgáček 3

Čtvrté číslo časopisu PORGáček

Čtvrté číslo časopisu PORGáček pro Vás vytvořili žáci ze 4. A.

Porgáček 3

Třetí číslo časopisu PORGáček

Třetí číslo časopisu PORGáček pro Vás vytvořili žáci ze 4. A.

Druhé číslo časopisu PORGáček

Žáci 4. A vytvořili pro své spolužáky z prvních a druhých tříd další číslo časopisu PORGáček.

porgáček

PORGÁČEK

První číslo časopisu nejen pro prvňáky právě vyšlo.

PORG Basket ve školním roce 2020/2021

Školní basketbalový tým vstupuje do nové sezóny s těmito družstvy:

PORG Basket - rozpis tréninků ve škoním roce 2020/2021

 

faces

Faces from non-traditional art materials

Without lengthly explanation, all year one and year two artists were able to grasp the idea the assemblage technique immediately. Simply, it turned out to be one of the most successful art projects in the "coronavirus semester" of the school year. To me, these faces are some of the most beautiful and creative things kids’ve made this half a year. Ms.Michopulu

elephant

baby elephants

Amid the doom and gloom of the coronavirus epidemic, Prague Zoo has announced a piece of good news: the births of two elephant girls! Children of year 1 and 2 have celebrated this special occasion by drawing elephant silhouettes.

baby elephants

Children in year one and year two have celebrated the births of two baby elephants in the ZOO Prague. They have used a step-by-step tutorial to draw silhouettes of elephants. They have deco…

Přejít na tento sway

Australian wildlife

Australian wildlife: workshop ART calls for help!

V přízemí bloku C a v prvním a druhém patře bloku D právě probíhá výstava kreseb "Australian wildlife" z dílen prvních a druhých tříd. Přijďte se podívat!

Václav Havel očima prvňáčků

V přízemí bloku C právě probíhá jedna z našich připomínek listopadového výročí - výstava Václav Havel očima prvňáčků. Přijďte se podívat!

PORG

Jednotná přijímací zkouška 2019

Jednotnou přijímací zkoušku na osmiletá gymnázia z českého jazyka a matematiky organizuje od roku 2017 stát. V roce 2019 se ní přihlásilo více než 19 tisíc páťáků (čj - 19 311, mat 19 321). Mezi mini bylo i více než 60 žáků z naší základní školy v Krči a v Ostravě. Ve srovnání s ostatními žáky pátých tříd si nevedli vůbec špatně. Podívejte se na následující graf, který srovnává průměrné % skóre.

 

načíst další