Kalendář akcí

17 říjen

Pinokio

„Ahoj, jsem Pinokio. Jsem moc hodný, poslušný, svědomitý, zodpovědný, čistotný, učenlivý, hodně hodný kluk. Jenom občas trochu lžu. Jupí a hurá a jupí a tradá.“

1. A se připravuje na jízdu plnou hudby, loutek a legrace. Nejslavnější dřevěný kluk zase ožívá! Představení proběhne v divadle Minor 17. října 2019.

Den vody
23 říjen

Den vody

Druhé a třetí třídy jdou 23. 10. na program ,,DEN VODY" k rybníku Labuť. Akci pořádají Lesy Praha. Program na celé dopoledne.

Sametová revoluce
6 listopad

Workshop Sametová Praha 1989

Páťáci (5. B) se v průběhu workshopu seznámí za použití výtvarných technik, her a četby pohádky o Pižďuších s historickou událostí listopadu 1989 a s osobností Václava Havla. Využívány budou i moderní technologie a stálá fotografická expozice o Václavu Havlovi. Součástí programu je i mapování míst Prahy, se kterými je sametová revoluce spjata.

Sametová revoluce
8 listopad

Workshop Sametová Praha 1989

Druháčci (2. B) se v průběhu workshopu seznámí za použití výtvarných technik, her a četby pohádky o Pižďuších s historickou událostí listopadu 1989 a s osobností Václava Havla. Využívány budou i moderní technologie a stálá fotografická expozice o Václavu Havlovi. Součástí programu je i mapování míst Prahy, se kterými je sametová revoluce spjata.

Sametová revoluce
14 listopad

Workshop Sametová Praha 1989

Páťáci (5. A) se v průběhu workshopu seznámí za použití výtvarných technik, her a četby pohádky o Pižďuších s historickou událostí listopadu 1989 a s osobností Václava Havla. Využívány budou i moderní technologie a stálá fotografická expozice o Václavu Havlovi. Součástí programu je i mapování míst Prahy, se kterými je sametová revoluce spjata.

21 listopad

Polní žínka Evelínka

Bylo léto. Slunce žhnulo nad hlavou, že žita až praskala. Ale co se to tam tetelí mezi klasy? Kdopak to má trochu šikmé oči, vlasy jako len a je jako z pavučinky? Polní žínka Evelínka! Má plné ruce práce se skřivánky, křečkem i s Francínkem – mládencem, co umí vystřelit to nejsladší srdce z perníku, ale všechno uspěchá… Představení pro 1. A v divadle Minor 21. listopadu 2019.

vánoce
28 listopad

Adventní zahrádka

3. A a 3. B budou ve čtvrtek 28. listopadu 2019 přespávat ve škole. Akce Adventní zahrádka začíná v 18.00 hodin.

11 prosinec

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

11. 12. Divadlo v Dlouhé - Dlouhý, Široký a Bystrozraký pro všechny první třídy.

Koledování
15 prosinec

Vánoční koledování

Neděle 15. prosince 2019 - Vánoční koledování -  Christmas Sing Along – International Prague Hotel. Akce se zúčastní 3.A a 3. B.

19 prosinec

Vánoce

19. 12. Divadlo Minor - Vánoce. Představení pro 1.B a 1. C.

načíst další