PORG GOLF CHAMPIONSHIP 2019

Již deset let jsou brány dýšinského hřiště (Greensgate) každoročně otevřeny rodičům a studentům školy PORG na jeden den .. jeden speciální den, který patří golfu. Tradice prestižního turnaje hrajícího se systémem texas sramble dvojic se zahájila v roce 2009 a o čtyři roky později se přidal ještě turnaj pro začínající golfisty tzv. PORG GOLF CHAMPIONSHIP MINI. Typické pro tuto akci je veliký zájem z řad studentů i rodičů, neobvykle skvělé počasí a vždy perfektně připravené hřiště, které na rok 2019 opět zajistil Petr Šikoš.

PORG GOLF CHAMPIONSHIP MINI 2019

 Nejmladší hráči bojovali na 6ti jamkové akademii a dále pak museli zdolat 12 jamek na putting greenu pod dohledem profesionálního trenéra.

Těmto se dařilo nejlépe:

  • 1. místo              Michal Břicháč                 48 ran
  • 2. místo              Viktor Novák                    51 ran
  • 3. místo              Alice Šindlarová               53 ran

PORG GOLF CHAMPIONSHIP 2019

Vloženou soutěž Nearest to the Pin na jamce č. 4 vyhrála Veronika Vančíková a na 17.jamce se nejdále trefil Pavel Foubík jr.

V kategorii NETTO zvítězily tyto dvojice:

  • 1. místo Barbora Schmalzová + Vladimír Schmalz
  • 2. místo René Latka + Oliver Latka
  • 3. místo Johana Jakubíčková + Lumír Jakubíček

Brutto kategorii vyhrála dvojice ve složení Anna Staňková + Kryštof Latka, která zahrála hřiště 3 rány pod PAR! Sestry Barcalovy (Ester + Miriam) přinesly o ránu víc, tedy (70 ran) a v PARu došla dvojice Martin Šikoš + Petr Šikoš, kteří tak skončili na třetím místě.

Závěrečná ceremonie by se neobešla bez moderátorského umu Martina Romana, který opět pro vítěze zajistil krásné poháry. Na to jaké počasí panovalo dne 1.6. 2019 možná zapomeneme, na vítěze ovšem ne! Jejich jména budou jako tradičně připsána na památeční trofeje.

Věříme, že si všichni zúčastnění tento den užili a naviděnou zase za rok!

IMG 20190601 143643 - kopie

IMG-20190601-WA0004 - kopie