Aktuality

rouška

Výsledky soutěže o nejoriginálnější, nejefektivnější, nejpraktičtější nebo nejextravagantnější roušku

Přinášíme vám výsledky soutěže o nejoriginálnější, nejefektivnější, nejpraktičtější nebo nejextravagantnější roušku roku 2020! Jak jste se sami mohli přesvědčit, rozhodování opravdu nebylo nic lehkého a ocenění patří jistě všem, kteří se zúčastnili a potěšili naše oko svými výtvory. Proto Vám za ně byla udělena desítka, jak se můžete přesvědčit ve ŠkoleOnLine. A nyní tedy přistupme k vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií (tyto kategorie jsme byli nuceni mírně rozšířit z důvodu nadměrného množství vynikajících příspěvků):

Hlasování pedagogů

(pořadí není určeno - jména jsou řazena podle abecedy)Prima:Umělecký dojem:Matěj Hynek, Eliška Palušová, Rut Patočková, Alexandra RydvalováOriginalita:Mikuláš Děták, Johana Cibulová, Anna KykalováCena sborovny:Matyáš Král

Sekunda:Umělecký dojem:Michal Černohlávek, Štěpán Linhart, Rebeka MayerováOriginalita:Benjamin Hudec, Matyáš Koukal, Veronika Mašíčková

Tercie:Umělecký dojem a originalita:Vladimír Blažek, Mikuláš Růžička, Adam Sedlecký, Anna Štrossová, Václav Verner, Rebeka ZábranskáKvarta:Umělecký dojem:Lucie Slámová, Julie Šejnohová, Markéta ŠídlováOriginalita:Filip Krtek, Tom Suchomel, Dominik Šíma

Hlasování studentů

1. Tom Suchomel2. Mikuláš Růžička3. Sofie Slezáková, Ivan Tran4. Mikuláš Děták, Vojtěch Pečený5. David Dvořák6. Matyáš Král, Petr SoučekVítězná videa můžete sledovat na porg.tv.

 

rouška

Soutěž o "nej" roušku

Je doba roušková – a PORG Libeň vyhlašuje soutěž (především pro studenty a studentky nižšího gymnázia, ale zúčastnit se mohou i "starší a pokročilí) o "nej" roušku roku 2020. Podrobnosti v letáčku, případně u paní profesorky Báry Kolouchové (kolouchova/zavi-náč/porg.cz).

PORG

Úřední hodiny v době jarních prázdnin

Úřední hodiny v době konání jarních prázdnin pro Prahu 6 - 10 jsou každý všední den od 8:00 do 15:00. Chcete-li odevzdat přihlášku, dohodněte se předem telefonicky s panem Bočanem na čísle 607 976 043.

PORG foto

PORG FOTO

XX. ročník fotografické soutěže studentů PORGu.

námořnická vodní slavnost

Námořnická vodní slavnost

Tradiční zakončení školního roku, které pořádají terciáni a jejich rodiče, letos proběhne 27. června 2019 v areálu koupaliště v Březiněvsi, ulice U Parku. 

Letáček Facebook Instagram Upoutávka

Harmonogram šk. roku 2018/19

Harmonogram školního roku 2018 - 2019 s možností stažení ve formátu iCalendar do svých kalendářů.

Vodní slavnost

Libeňská tercie zve co nejsrdečněji na tradiční Vodní slavnost - tentokrát u Trojského kanálu a v atmosféře Las Vegas! Více podrobností na facebookové stránce.

12. benefiční koncert PORGu a Studijního fondu Pavla Hlavinky

12. benefiční koncert PORGu a Studijního fondu Pavla Hlavinky se koná ve čtvrtek 10. května od 19.30 hod. v kostele svatých Šimona a Judy (Dušní ulice, Praha 1). Vystoupí houslistka OLGA ŠROUBKOVÁ (pětadvacetiletá vítězka Pražského jara 2017, hostující koncertní mistr České filharmonie), klavírista MIROSLAV SEKERA (přední český sólista a komorní hráč, mj. představitel malého Mozarta ve Formanově filmu Amadeus /1984/), violoncellistka JITKA VLAŠÁNKOVÁ (členka Kvarteta Martinů a přední česká sólistka). Srdečně zveme!

načíst další