Přebor Prahy 2016 úspěšně za námi!

Dne 23. 3. 2016 skončil posledním kolem Přebor Prahy, v němž se téměř půl roku bojovalo v kategoriích HD 10 – 20 o postup na Mistrovství Čech.

V kategorii H10 jsme měli jen jedno „želízko“ v ohni a Mikuláš Jandík, který uhrál pouze 2 turnaje se nakonec umístil v polovině startovního pole.

V dalších kategoriích jsme pak vyhráli co se dalo…
V nejsilnější kategorii H12 máme přeborníka Prahy. Po rozpačitém začátku a jen se 4 odehranými turnaji z 5ti si titul se suverénním dvoubodovým náskokem před druhým v pořadí odnesl Filip Růžička. Na Mistrovství Čech pak po slibném začátku a stabilním výkonu z krásného 5. místa (rovněž po 4 odehraných turnajích) postupuje další náš hráč Dominik Rous. A třetí „čtyřturnajový“ do party Petr Leština obsadil 29. místo.

Přeborník v kategorii H14, kde se bohužel letos mohlo hrát systémem „každý s každým“, nám díky Honzově absenci v posledních dvou kolech (ano čím vyšší kategorie, tím měně odehraných turnajů ) unikl jen o vlásek a Honza Šuráň tak postupuje na Mistrovství Čech z 2. místa. Další náš hráč Michael Morávek (rovněž 3 turnaje) se umístil na 7. místě.

Pohárovou smršť pak završil Pavel Haase, který nejenže se stal přeborníkem v kategorii H16 a držel „basu“ se staršími stájovými kolegy v počtu odehraných turnajů, ale zároveň se stal vícepřeborníkem juniorů do 20. let.

Všem našim hráčům gratulujeme!