Vykročte správně

NAŠI STUDENTI SE DOSTÁVAJÍ NA TY NEJPRESTIŽNĚJŠÍ UNIVERZITY - STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH!

Bilingvní osmileté gymnázium PORG Ostrava je nezisková střední škola situovaná v Ostravě ve Vítkovicích. I přes krátkou historii dosahují studenti školy pravidelně vynikajících výsledků při srovnávacích měřeních SCIO.
Prestiž a vysoká úroveň vzdělávání je zajištěna individualizací a snahou pracovat se studenty v menších skupinkách. Tento přístup umožňuje objevit ve studentech jejich silné stránky a dále na nich pracovat tak, aby každý student získal maximum studiem na víceletém gymnáziu PORG. 

 

b vice 

 

 Připravili jsme pro vás sadu vzorových otázek, abyste si mohli v klidu a teple domova vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto a nemuseli se ničeho bát, až dojde na lámání chleba. K testovým otázkám se dostanete kliknutím na tlačítko níže. Opakování je matka moudrosti a proto jsme pro vás připravili i přípravný program. Pravidelně od nás budete dostávat email se zadáním, abychom vás udrželi ve střehu. Neváhejte a napiště si o další materiály k přípravě. 

 

  CHCI SE ZAČÍT PŘIPRAVOVAT

 

  CHCI SE PŘIPRAVOVAT PRŮBĚŽNĚ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ | 30.11.2017 - NAVŠTIVTE NÁS OSOBNĚ A ZJISTĚTE, CO DĚLÁME JINAK!

den otevřených dveří

 

PRAVIDELNÁ PŘÍPRAVA NA PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA GYMNÁZIUM

Štěstí odjakživa přeje připraveným a proto jsme pro vás připravili program, který vás udrží během několika následujících měsíců ve formě. Pravidelně Vám budeme zasílat vzorové otázky ke zkouškám na gymázium. První obdržíte po přihlášení se k jejich odběru. Další budou následovat s pozvánkou na dny otevřených dveří, na přípravné kurzy i na přijímačky na načisto. Kromě nové sady testů obdržíte i výsledky předcházejícího kola. Spam nesnášíme stejně jako vy, takže po příjmacích zkouškách už vaši emailovou schránku žádnými dalšími emaily zatěžovat nebudeme. Pro přihlášení do naší domácí přípravky vyplňte formulář.