Na jaře roku 2021 se konalo Národní testování třetích tříd. Do testování se zapojilo až 1 754 žáků. Naši žáci třetích tříd podali špičkové výkony v matematice, českém jazyce i angličtině a s přehledem se umístili v nejlepším decilu.

POZ 20 21

Na podzim roku 2020 se konalo Národní testování třetích tříd. V důsledku epidemiologické situace bylo testování posunuto o půl roku a "třeťáci" navštěvovali již třídu čtvrtou. Do testování se zapojilo až 1 256 žáků z 65 škol. Naši nedopadli vůbec špatně. Podívejte na srovnání čisté úspěšnosti.

SCIO POZ 2020

Na jaře roku 2019 se konalo Národní testování třetích tříd. Do testování se zapojilo 4 428 žáků. Naši žáci třetích tříd podali špičkové výkony v matematice, českém jazyce i angličtině a s přehledem se umístili v nejlepším deciluSouhrnné výsledky.

POZ SCIO 2019

Po loňské pauze, kdy byly třetí třídy měřeny testy Kalibro, jsme letos měli příležitost se vrátit ke SCIO testování. Na jaře roku 2018 se konalo Národní testování třetích tříd. Do testování se zapojilo 4 020 žáků. Naši žáci třetích tříd podali špičkové výkony v matematice, českém jazyce, angličtině i v testu z klíčových kompetencí a s přehledem se umístili v nejlepším decilu. Velkou pochvalu zaslouží za výsledky v anglickém jazyce, k jehož měření jsme se letos po odmlce vrátili.

POZ 2018

Na jaře roku 2016 se naše škola zúčastnila srovnávacího testování Stonožka od společnosti SCIO. Do testování se zapojilo 5 756 žáků. Naši žáci třetích tříd podali špičkové výkony v matematice, českém jazyce i v testu z klíčových kompetencí a s přehledem se umístili v nejlepším decilu.

POZ

Na jaře roku 2015 se naše škola zúčastnila srovnávacího testování Stonožka od společnosti SCIO. Do testování se zapojilo 5 105 žáků. Naši žáci třetích tříd podali špičkové výkony v matematice, českém jazyce i v testu z klíčových kompetencí a s přehledem se umístili v nejlepším decilu.

POZ SCIO 2015

Na jaře roku 2014 se naše škola zúčastnila srovnávacího testování Stonožka od společnosti SCIO. Do testování se zapojilo 4 878 žáků. Naši žáci třetích tříd podali vynikající výkony a celkově jsme se s přehledem umístili v nejlepším decilu.  

PO SCIO 3