Aktuality

Testování

S pomocí usměvavých mediček a profesionálního personálu zvládáme testování hravě 😉! Děkujeme všem rodičům a dětem za spolupráci, respektování pravidel, vstřícnost a úsměv na tváři!

Máme stříbro!!

V 1.třídě se nám rodí šachová mistryně. Kira Tarielašvili vybojovala v online šachovém turnaji 2.místo! Fantastický výkon, když si uvědomíte, že byla naprosto nejmladší hráčkou. Prvňačka a už takhle táhne po šachovnici. Kiro, jsi jednička. Gratulujeme!

Představení školy

Představení školy

Podívejte se na krátký film o škole.

Jak lze učit nejmenší děti za pandemie? S učitelkou a maňáskem na předtočeném videu

Na základních školách PORG jsme se rozhodli vydat cestou předtočených videí, která zachycují běžnou výuku tak, jak jsou na ni děti zvyklé. „Rodič si video může s dítětem pustit v době, kdy je v klidu,“ říká ředitelka společnosti Dagmar Dluhošová. Přečtěte s článek na serveru Echo24.

Anketa Zlatý Ámos

Anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky vyhlašuje 28.ročník. Znáte tuhle anketu? Nemyslíte, že by bylo možné i u nás ve škole najít vhodného kandidáta? Víte o tom, že se vyhlašuje i nová poněkud netradiční kategorie DÁLKOVÝ ÁMOS. Zkuste se podívat na stránky Zlatého Ámose a popřemýšlejte, děti a rodiče, nebylo-li by fajn zrovna toho vašeho učitele do této ankety přihlásit a poděkovat mu tímto způsobem za jeho práci a říct mu, že právě on je učitelem vašeho srdce.

Basketbal na PORGu

Basketbal na PORGu - přijďte se zaregistrovat a pak pravidelně hrát :)

Zpátky do lavic

25. KVĚTEN 2020

Od 25. května 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 1.stupně základní školy ve formě školních skupin 15 dětí, aspoň se v tuhle chvíli situace vyvíjí tímto směrem. Více informací dostanete během prvního květnového týdne.

Zrušení běžné výuky

Na základě rozhodnutí vlády ČR bude od středy 11. 3. až do odvolání běžná výuka ve škole zrušena.

Provozní doba úřadu PORG Ostrava: Po, st, pá: 9.00 – 12.00; Út, čt: 12.00 – 15.00

Mezinárodní hudební a výtvarné soutěžní matiné Kopřivnice 2020

Pololetní prázdniny většina dětí tráví někde na zasněžených kopcích či se věnují jen tak odpočinku. To ale tentokráte neplatilo pro dva žáky naší ZUŠ, sourozence Ivanu Kržinovou (flétna ze třídy Martiny Fischerové) a Víta Kržina (klavír ze třídy Anety Šoborové). Páteční den věnovaly děti umění a to nejen hudebnímu, ale i výtvarnému. Po svých krásných hudebních výkonech, kde si ve své kategorii oba vysoutěžili nádherná 1. místa, si „odskočili“ do výtvarného ateliéru, kde pod vedením pana ředitele tvořili svá díla. I tady si odnesli ceny – Vítek 2. místo a Ivanka 1. místo. Příjemně strávený den zakončili všichni soutěžící i porota společným obědem v nedalekém Štramberku. Oběma účinkujícím i jejich pedagogům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další ročník!

načíst další