fbpx
PORG Ostrava
.

PORG Ostrava

Přehrát video

O nás

Jsme škola malá a útulná. Díky tomu se všichni – studenti, učitelé i rodiče – známe osobně, což přispívá k rodinnému klimatu, přátelské atmosféře i bezpečnému prostředí.

0 0
začátek vyučování
0 %
studentů oktávy s angličtinou na úrovni rodilého mluvčího
0
kroužků na ZŠ a gymnáziu
100 .
místo ve státní části maturit v Moravskoslezkém kraji
0
žáků a studentů
0 %
žáků pátých tříd by složilo státní maturitu z angličtiny

Naše školy

Gymnázium

Gymnázium

PORG Ostrava nabízí studium na osmiletém gymnáziu, které kombinuje prvky českého učebního plánu s mezinárodními anglosaskými programy. Předměty jsou vyučovány jak v českém jazyce, tak i aprobovanými rodilými mluvčími v anglickém jazyce.

Základní škola

Základní škola

Jsme česká škola s výrazně rozšířenou výukou angličtiny, kterou vyučujeme od 1. třídy. Ve výuce angličtiny navazujeme na předchozí znalost, takže žáci mohou plynule pokračovat na své úrovni. Mnoho žáků však s anglickým jazykem v 1. třídě začíná. Na gymnáziu dosahují studenti úrovně "rodilého mluvčího".

Mateřská škola

Mateřská škola

Mateřská škola PORG Ostrava je školou bilingvní. Velký důraz je tedy kladen na výuku anglického jazyka, který není vyučován izolovaně. Vedle jednotlivých výukových bloků se anglický jazyk prolíná celým dnem, čímž se dětem stává jazykem zcela přirozeným.

„Naše absolventy najdete na prestižních univerzitách nejen v Česku a celé Evropě, ale i v Americe a Asii. Díky stipendijnímu programu je vzdělání u nás dostupné pro každého, kdo si jde za svým cílem. “

Barbora Jahodová, výkonná ředitelka školy PORG Ostrava

Zázemí školy

Areál PORG Ostrava evokuje pohodovou a rodinnou atmosféru. Dominantou gymnázia je vstupní hala jako místo vernisáží, hromadných akcí i prostor k relaxaci. V rámci všech budov nadchne moderní styl, skvěle vybavená laboratoř, tělocvična i další odborné učebny. Součástí venkovního areálu je atletický ovál či travnatá plocha s herními prvky. Naší chloubou je i nová budova mateřské školy s venkovním hřištěm nadstandardních rozměrů.   

Fotogalerie