fbpx
Nový PORG Praha
.

Nový PORG Praha

Přehrát video

O nás

V krčském areálu můžete studovat na osmiletém gymnáziu, na prvním i druhém stupni základní školy nebo si na závěrečné dva roky vybrat program zaměřený na mezinárodní maturitu (International Baccalauretate).

0 0
začátek vyučování
0 %
studentů kvinty s angličtinou na úrovni rodilého mluvčího
0
kroužků na ZŠ a gymnáziu
0
žáků ZŠ
0
studentů gymnázia
0 %
žáků pátých tříd by složilo státní maturitu z angličtiny

Naše školy

Gymnázium

Nový PORG nabízí studium na osmiletém gymnáziu, které kombinuje prvky českého učebního plánu s mezinárodními programy, nebo na čtyřletém gymnáziu se zaměřením na výpočetní techniku. Předměty jsou vyučovány jak v českém, tak i v anglickém jazyce aprobovanými rodilými mluvčími.

Základní škola

Jsme česká škola s výrazně rozšířenou výukou angličtiny, kterou vyučujeme od 1. třídy. Navazujeme na předchozí znalost, takže žáci mohou plynule pokračovat na své úrovni. Mnoho žáků však s anglickým jazykem v 1. třídě začíná. Většina se na konci páté třídy dopracuje na úroveň státní maturity, na konci deváté až k úrovni C1.

IB studium

Absolventi IB Diploma Programme studují na univerzitách po celém světě. Úspěšné absolvování IB DP zvyšuje šanci na přijetí na špičkové univerzity v zahraničí. Studenti se mohou během studia rozhodnout, zda složí IB maturitu, státní maturitu nebo obě.

„Učíme nejen angličtinu, ale i v angličtině. Máme jedinečnou skladbu předmětů, ve které se prolíná český a anglosaský přístup. Vybíráme to nejlepší z obou programů ve prospěch rozvoje dětí a studentů a připravujeme je na výzvy budoucího světa.“

Karel Lemfeld, výkonný ředitel školy Nový PORG

Sportoviště v areálu

V krčské škole nabízíme i široké možnosti sportovního vyžití: dvě tělocvičny, velkou sportovní halu, zrcadlový baletní sál, lezeckou stěnu, stěnu na boulder, atletické hřiště s oválem, speciální workoutové sportoviště, malé venkovní fotbalové hřiště a dva kurty na beach volejbal.

Fotogalerie