fbpx
PORG Ostrava
En
Tým Porgu

Kučerová Lada

Třídní učitelka

Vzdělání

Ostravská univerzita, Ostrava, Pedagogická fakulta, Vychovatelství s volnočasovým a resocializačním zaměřením – výtvarné zaměření – Mgr.
Ostravská univerzita, Ostrava, Filozofická fakulta, Management v neziskovém sektoru – Bc.
Ostravská univerzita, Ostrava, Pedagogická fakulta, Specializační studium jazykového vzdělávání pro učitele 1.stupně – jazyk anglický
Ostravská univerzita, Ostrava, Pedagogická fakulta, Rozšiřující studium učitelství 1.stupně ZŠ
Jazyková škola Na Jízdárně, Státní jazyková zkouška z anglického jazyka
Cambridge English, Language Assessment, Teaching Knowledge Test

Praxe

Lada pracovala již během studií na vysoké škole. Nastoupila na Základní školu Ostrčilova v Ostravě jako učitel anglického jazyka. Práce ji uchvátila a proto si dodělala vzdělání pro učitele 1. stupně. Nadále se ve svém oboru vzdělávala. Vedla kurzy anglického jazyka pro děti v jazykové škole. Soustředila se také na studium anglického jazyka nejen pro učitele. Na Základní škole Ostrčilova učila celkem deset let. Od září 2022 nastupuje na Základní školu PORG Ostrava.

Zájmy

Lada ráda tráví čas se svojí rodinou, se kterou s radostí cestuje pod heslem cesta je cíl. Nejoblíbenější destinací se pro ni stalo Řecko, kde ji okouzlila příroda i kultura. Její oblibou je pohybová aktivita různého druhu – jízda na kole, běhání, paddleboarding, kolečkové brusle, nordic walking atd. Srdeční záležitostí se pro ni stalo praktikování jógy a příležitostná meditace. Má ráda umění. Její přání je mít více času na navštěvování výstav a koncertů.