fbpx
PORG Ostrava
Tým Porgu

Laumerová Hana

Učitelka MŠ

Vzdělání

Ostravská univerzita, Ostrava, Pedagogická fakulta, obor Výchova ke zdraví a Český jazyk se zaměřením na vzdělávání – Bc.
Doplňkové vzdělání:
Jolly Phonics

Praxe

Hanka vystudovala učitelství českého jazyka a výchovy ke zdraví. Již při studiu získávala první učitelské zkušenosti jakožto lektorka hry na zobcovou flétnu a lektorka českého jazyka. Poté její kroky vedly do zahraničí, kde se zdokonalovala v anglickém jazyce při práci au-pair a posléze profesionální chůvy v Londýně. Ve Velké Británii působila další dva roky jako asistent učitele na prvním stupni základní školy Hatfield a v předpřípravné třídě (předškolní). Po návratu do Česka nastoupila jako chůva v dětské skupině „Miniškolička u Ptačího stromu“. Od roku 2018 zakotvila v Ostravském PORGU nejprve jako učitelka mezinárodní školky a o dva roky později na pozici učitelky bilingvní mateřské školy.

Zájmy

Cestuje a poznává nové kultury. Ráda vyráží jak do města za divadlem, hudbou a dobrým jídlem, tak si i ráda odpočine procházkou v přírodě. Aktivně se věnuje volejbalu, badmintonu a plavání. Dlouhá léta působila jako hráčka na flétnu, trumpetu a lesní roh v mládežnickém dechovém orchestru, proto je hudba její vášní.