Search
Close this search box.
NP1 školní akceNPG školní akce

90. PORG Open

V neděli 17. března se hrál 90. PORG Open za rekordní účasti 125 mladých hráčů, z nichž třicet bylo z našeho šachového klubu. Turnaje mládeže v rapid šachu do 20 let se hrají na sedm kol tempem 12 minut s bonifikací 3 sekund ve dvou skupinách – A se zápočtem na ELO FIDE a skupina B je pro začátečníky do 12 let.
Ve skupině A se na 7.-13. příčce umístili studenti školy Andrej Rubin a Štěpán Koukola, kteří získali 5 bodů. O půl bodu méně měli Jakub Antoš a Jan Řepka. Výborně hráli i další studenti, kteří získají první ELO FIDE, Lukáš Benke, Ruslan Ibragimov a Tomáš Fekar.
Ve skupině B získal 5 bodů Karl Elliot Sellert. Mezi vítězi se umístili se 4 body Vojtěch Krejčiřík a Matyáš Livora. V kategorii dívek pohár za 2. místo získala Lucie Strnadová a za 3. místo Hana Krejčiříková. Srdečně všem blahopřejeme!